Med hjärta för människors rätt till ett anständigt liv
 

Medarbetare

Vi som arbetar på Inslussen är:


Peter Tholander, VD,

Certifierad TBL Behandlare 

073-587 95 45

peter@inslussen.se


Carola Tholander, Behandlingsansvarig,

Certifierad TBL Behandlare,
KBT-terapeut under pågående utb.

070 690 47 39

carola@inslussen.se


Laila Eriksson Wigg, föreståndare, 

Socionom 

076-115 33 33

laila@inslussen.se


Christina Andersson

Leg Alkohol/drogterapeut


Thomas Åhs

Medlevare

thomas@inslussen.se



Lena Wiberg

Behandlingsassistent och medlevare
Alkohol och drogterapeut, under pågående utb.

lena@inslussen.se


Magnus Karls

Mentalskötare och medlevare

magnus@inslussen.se


Mona Hagman

Administratör, pedagog och medlevare

mona@inslussen.se












 



 




 








 

 


Magnus Karls

Mentalskötare

Mona Hagman

Vik. medlevare